Bezwstydnie i z dużym pożądaniem

Kobieta, którą wywróżono

Grzech” to pierwsza część nowego cyklu “Wodząc na pokuszenie” od Gabrieli L. Orione. Przeniesiemy się do malowniczego Turynu, ale nie będziemy sobie zaprzątać głowy ofertą turystyczną czy zabytkami. Prawie od razu wpadniemy w konflikt interesów, z którego możemy nie wyjść żywi. W dodatku nasze myśli zaprzątnie kobieta, która swoją prezencją odbiega od wszystkich kanonów piękna. Zjawiskowa, pociągająca. Taka, którą należy zdobyć.

Salvatore jest dość młodym mężczyzną, który ma już ugruntowaną pozycję w świecie przestępczym. Jego historie budzą respekt, a ich ilość bije na głowę przedstawicieli najdłużej prosperujących interesów. W Turynie jest kimś ważnym, każdy zdaje sobie sprawę z tego, kim jest i że lepiej z nim nie zadzierać. W jednej z modnych, ekskluzywnych knajp, do której można wchodzić na specjalne zaproszenie, spędza wolne wieczory. Bardzo często pojawiają się tu coraz to nowsze dziewczyny w kusych ciuchach, które przyjeżdżają z zagranicy, by sobie dorobić. Bar pełen jest bajecznie bogatych, w większości starszych mężczyzn, którzy przebierają w nich jak w ulęgałkach. Salvatore również od czasu do czasu korzysta z ich usług, ale nie ma nigdy problemów ze znalezieniem dziewczyny na jedną noc. Przeważnie to panie podchodzą do niego, a on, nie zawracając sobie głowy ich imionami i liczbą, zabiera je na całonocne eskapady łóżkowe. Ten system niebawem diametralnie się zmieni.

Zmiana, niekoniecznie na lepsze

Pewnego wieczoru przy barze, jak rażony piorunem, spostrzega Olivię. Przepiękną, młodą kobietę o nienagannej figurze, którą początkowo bierze za jedną z pań do towarzystwa. Po tak wymownej gafie ciężko będzie ją zaprosić na kolację, ale o dziwo bohaterka zgadza się bez wahania. Nie pozwala jednak na żadne zbliżenia, mimo iż napięcie między dwójką sięga zenitu. Salvatore zaprzestaje nocnych łowów, skupia się w całości na swojej tajemniczej partnerce, ale bardzo szybko odkryje, jakie są jej prawdziwe intencje.

Olivia okazuje się być dziewczyną bardzo wpływowego mafioza, z innego kraju, który jest chorobliwie o nią zazdrosny. Kobieta chciałaby od niego odejść, ale boi się, że partner się na niej zemści. Salvatore stanie przed bardzo trudną decyzją: czy ją ratować, czy dbać jednak o swoje interesy, które mogłyby bardzo mocno na tym ucierpieć. W końcu nie będzie miał wyboru, stawka wzrośnie na tyle, że ceną będzie jego głowa. Nie tego się spodziewał, kiedy wróżka przepowiedziała mu, że spotka niebawem niekonwencjonalną dziewczynę.

Drzewo zdjęcie od pvproductions - pl.freepik.com