Sprytna i piekielnie zgrabna kobieta

Ta, która zamiesza ci w głowie

Gabriela L. Orione oddaje czytelnikom pierwszy tom serii “Wodząc na pokuszenie” o wymownym tytule “Grzech” (więcej: https://www.taniaksiazka.pl/grzech-wodzac-na-pokuszenie-tom-1-gabriela-l-orione-p-1384601.html). Historia będzie dotyczyła nieziemsko przystojnego Salvatore, który da się omotać pięknej dziewczynie, którą przypadkowo spotka w barze. Będzie gorąco, grzesznie i przede wszystkim niebezpiecznie. Nie od dziś wiadomo, że atrakcyjne kobiety niosą za sobą sporo kłopotów.

Podróż rozpoczynamy w ekskluzywnym turyńskim barze, gdzie majętni, przeważnie starsi panowie, korzystają z usług dziewcząt, które przyjeżdżają tam zza granicy. Układ jest bardzo czytelny, jeśli któraś się spodoba, przez jakiś czas świadczy swoje usługi za pieniądze. Do momentu aż się nie znudzi i nie znajdzie się następna. Polowanie na kobiety to tylko jedna z atrakcji tego miejsca. Pod przykrywką dobrej zabawy i niezobowiązujących spotkań towarzyskich mają miejsce również układy tych, którzy parają się przemytem i pracą w półświatku przestępczym. Do takich mężczyzn niewątpliwie należy Salvatore. Młody, przystojny i ubrany podle najnowszej mody. Ten, który zmienia partnerki jak rękawiczki, nie kłopocząc się nawet, by zapamiętać ich imiona. Pewnego dnia w barze spotyka Olivię.

Czyste przeznaczenie, wielkie niebezpieczeństwo

Kilka dni wcześniej Salvatore usłyszał od wróżki, że spotka na swojej drodze kobietę, która zamiesza mu w głowie. Kiedy przy barze widzi Olivię doskonale wie, że właśnie o nią chodziło. Nienaganna figura, zmysłowe ciuchy i usta, ponętne spojrzenie. Przekonany, że jest jedną z tych, które przyjechały tu w celach zarobkowych na dzień dobry popełnia wielką gafę, którą później będzie się starał niejednokrotnie naprawić. Kobieta z wielką chęcią daje się przekonać, by umówić się na randkę, kolację i romantyczny spacer. Cały czas go zwodzi, nie pozostawiając mu pola manewru na zaciągnięcie jej do łóżka. Niedostępność Olivii rozpala zmysły Salvatore do czerwoności.

Czego bohater nie wie, to fakt, że Olivia jest związana z jednym z bardzo prominentnych przedstawicieli zagranicznego gangu i nie do końca wie, jak od niego odejść nie tracąc życia. Czy tego chce czy nie, mężczyzna zostanie uwikłany w bardzo poważną aferę, która nie tylko może położyć się cieniem na jego kontaktach biznesowych, ale też, w szerszej perspektywie, pozbawić go życia. Czy zdecyduje się na obronę kobiety, której tak pożąda? Przecież nawet nie wie, czy coś z tego będzie. A może nie ma już wyjścia i musi brnąć w to, co przygotował dla niego los?

Drzewo zdjęcie od pvproductions - pl.freepik.com